Objective / lens – Leitz Wetzlar Germany Dimaron 1:2.8/100mm (LS-0445) (used)
Slide projector lens
Diameter back: 46 mm
Length: 92 mm
Weight: 200 gr.
References:
Preserving your memories for the future
€ 70,00
Objective / lens – Leitz Wetzlar Germany Dimaron 1:2.8/100mm (LS-0445) (used)
Slide projector lens
1 in stock
Objective / lens – Leitz Wetzlar Germany Dimaron 1:2.8/100mm (LS-0445) (used)
Slide projector lens
Diameter back: 46 mm
Length: 92 mm
Weight: 200 gr.
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
Objective / lens – Leitz Wetzlar Germany Dimaron 1:2.8/100mm (LS-0445) (used)
Slide projector lens
Diameter back: 46 mm
Length: 92 mm
Weight: 200 gr.
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |