Objective/lens -KOWA Super Prominar-16 1:1.2/50 EIKI Made in Japan (LS-0285) (gebruikt)
16mm Film projector lens
Diameter back: 42.5 mm
Weight: 150 gr.
References:
no sku given
Preserving your memories for the future
€ 170,00
Objective/lens -KOWA Super Prominar-16 1:1.2/50 EIKI Made in Japan (LS-0285) (gebruikt)
16mm Film projector lens
1 in stock
Objective/lens -KOWA Super Prominar-16 1:1.2/50 EIKI Made in Japan (LS-0285) (gebruikt)
16mm Film projector lens
Diameter back: 42.5 mm
Weight: 150 gr.
| Weight | 136 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
Objective/lens -KOWA Super Prominar-16 1:1.2/50 EIKI Made in Japan (LS-0285) (gebruikt)
16mm Film projector lens
Diameter back: 42.5 mm
Weight: 150 gr.
| Weight | 136 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |