Ojbective / lens – Objectief/lens – F 1.4 20-32 mm Japan Y (used)
8mm Film projector lens
Diameter back: 25.5 mm (1 inch)
Length: 106 mm
Weight: 75 gr
References
no sku given
Preserving your memories for the future
Ojbective / lens – Objectief/lens – F 1.4 20-32 mm Japan Y (used)
8mm Film projector lens
Diameter back: 25.5 mm (1 inch)
Length: 106 mm
Weight: 75 gr
Out of stock
Ojbective / lens – Objectief/lens – F 1.4 20-32 mm Japan Y (used)
8mm Film projector lens
Diameter back: 25.5 mm (1 inch)
Length: 106 mm
Weight: 75 gr
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 15 cm |
Ojbective / lens – Objectief/lens – F 1.4 20-32 mm Japan Y (used)
8mm Film projector lens
Diameter back: 25.5 mm (1 inch)
Length: 106 mm
Weight: 75 gr
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 15 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |