Objective / lens – Yelco zoom lens 1:1,3 / f=15-30mm (LS-0047) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 32 mm
Weight: 110 gr
References:
Preserving your memories for the future
€ 37,95
Objective / lens – Yelco zoom lens 1:1,3 / f=15-30mm (LS-0047) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
2 in stock
Objective / lens – Yelco zoom lens 1:1,3 / f=15-30mm (LS-0047) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 32 mm
Weight: 110 gr
| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 14 cm |
Objective / lens – Yelco zoom lens 1:1,3 / f=15-30mm (LS-0047) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 32 mm
Weight: 110 gr
| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 14 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |