Objective / Lens – Will Wetzlar Maginon 1:2.8 f=100 mm (LS-0378) (used)
Slide projector lens
Diameter back: 56 mm
Weight: 125 gr.
References:
Preserving your memories for the future
€ 40,00
Objective / Lens – Will Wetzlar Maginon 1:2.8 f=100 mm (LS-0378) (used)
Slide projector lens
1 in stock
Objective / Lens – Will Wetzlar Maginon 1:2.8 f=100 mm (LS-0378) (used)
Slide projector lens
Diameter back: 56 mm
Weight: 125 gr.
| Weight | 165 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 15 cm |
Objective / Lens – Will Wetzlar Maginon 1:2.8 f=100 mm (LS-0378) (used)
Slide projector lens
Diameter back: 56 mm
Weight: 125 gr.
| Weight | 165 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 15 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |