Objective / lens -Schneider-Kreuznach MC Xenovar 1,2/15,5-28 (LS-0422) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 32.5 mm
Weight: 60 gr.
References:
Preserving your memories for the future
€ 50,00
Objective / lens -Schneider-Kreuznach MC Xenovar 1,2/15,5-28 (LS-0422) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
1 in stock
Objective / lens -Schneider-Kreuznach MC Xenovar 1,2/15,5-28 (LS-0422) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 32.5 mm
Weight: 60 gr.
| Weight | 41 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 10 cm |
Objective / lens -Schneider-Kreuznach MC Xenovar 1,2/15,5-28 (LS-0422) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 32.5 mm
Weight: 60 gr.
| Weight | 41 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 10 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |