Objective / Lens Revuenon Zoomlens f/1.2 f=15.5-30mm (used)
8mm film projector lens
Zoom Lens
Rear diameter: 32 mm
Length: 70 mm
Weight: 60 grams
Preserving your memories for the future
€ 60,00
1 in stock
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 80 × 80 cm |
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 80 × 80 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |