Objective / Lens – Reflecta Agomar 1:2.8 / 90 mm MC (Made in Germany) (Used)
Slide projector lens
Diameter back: 42.5 mm
Length: 80 mm
Weight: 140 gram
References:
Preserving your memories for the future
€ 69,00
Objective / Lens – Reflecta Agomar 1:2.8 / 90 mm MC (Made in Germany) (Used)
Slide projector lens
1 in stock
Objective / Lens – Reflecta Agomar 1:2.8 / 90 mm MC (Made in Germany) (Used)
Slide projector lens
Diameter back: 42.5 mm
Length: 80 mm
Weight: 140 gram
| Weight | 72 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 15 cm |
Objective / Lens – Reflecta Agomar 1:2.8 / 90 mm MC (Made in Germany) (Used)
Slide projector lens
Diameter back: 42.5 mm
Length: 80 mm
Weight: 140 gram
| Weight | 72 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 15 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |