Objective / lens – Paillard Bolex Hi-Fi 1:1,3 / f=14-25mm Switzerland (LS-0443) (used)
8mm Film projector lens
Diameter back: 25 mm
Weight: 100 gr
References:
Preserving your memories for the future
€ 95,00
Objective / lens – Paillard Bolex Hi-Fi 1:1,3 / f=14-25mm Switzerland (LS-0443) (used)
8mm Film projector lens
1 in stock
Objective / lens – Paillard Bolex Hi-Fi 1:1,3 / f=14-25mm Switzerland (LS-0443) (used)
8mm Film projector lens
Diameter back: 25 mm
Weight: 100 gr
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 15 cm |
Objective / lens – Paillard Bolex Hi-Fi 1:1,3 / f=14-25mm Switzerland (LS-0443) (used)
8mm Film projector lens
Diameter back: 25 mm
Weight: 100 gr
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 15 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |