Objective / lens – Fuji Photo Film Fujinon-PJZ 1:1.4 f=15-25mm Lens-Japan (0455) (used)
8mm Film projector lens
Zoom lens
Diameter back: 32 mm
Weight: 60 gr.
References:
Preserving your memories for the future
€ 35,00
Objective / lens – Fuji Photo Film Fujinon-PJZ 1:1.4 f=15-25mm Lens-Japan (0455) (used)
8mm Film projector lens
Zoom lens
1 in stock
Objective / lens – Fuji Photo Film Fujinon-PJZ 1:1.4 f=15-25mm Lens-Japan (0455) (used)
8mm Film projector lens
Zoom lens
Diameter back: 32 mm
Weight: 60 gr.
References:
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
Objective / lens – Fuji Photo Film Fujinon-PJZ 1:1.4 f=15-25mm Lens-Japan (0455) (used)
8mm Film projector lens
Zoom lens
Diameter back: 32 mm
Weight: 60 gr.
References:
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |