Goko Film Counter (used)
(sometimes also called goko frame counter)
To count the number of images of your 8mm films. For all types of 8 mm film.
Should be attached to an 8mm viewer.
Preserving your memories for the future
€ 39,99
Erno Film Counter (used)
To count the number of images of your 8mm films. For all types of 8 mm film.
Should be attached to…
2 in stock
Goko Film Counter (used)
(sometimes also called goko frame counter)
To count the number of images of your 8mm films. For all types of 8 mm film.
Should be attached to an 8mm viewer.
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
Goko Film Counter (used)
(sometimes also called goko frame counter)
To count the number of images of your 8mm films. For all types of 8 mm film.
Should be attached to an 8mm viewer.
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |