CIR 35mm splicer – mod special
Splicer for 35mm films
Using non-perforated splicing tape
Made in Italy by Costuzione Incollatrici Rapide (Rome)
Preserving your memories for the future
CIR 35mm splicer – mod special
Splicer for 35mm films
Out of stock
CIR 35mm splicer – mod special
Splicer for 35mm films
Using non-perforated splicing tape
Made in Italy by Costuzione Incollatrici Rapide (Rome)
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
CIR 35mm splicer – mod special
Splicer for 35mm films
Using non-perforated splicing tape
Made in Italy by Costuzione Incollatrici Rapide (Rome)
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |