Bauer T500, T600, … Motor Clamp (PP-0343)
Replacement spare part, newly fabricated
Dimensions: 65 x 38 x 11 mm
Material: nylon
References:
Preserving your memories for the future
€ 14,65
Bauer T500, T600, … Motor Clamp (PP-0343)
2 in stock
Bauer T500, T600, … Motor Clamp (PP-0343)
References:
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 2 cm |
Bauer T500, T600, … Motor Clamp (PP-0343)
References:
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 2 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |