Objective / lens – Yelco zoom lens 1:1,3 / f=15-25mm (LS-0150) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 27 mm
Weight: 70 gr
Referenties:
no sku given
Preserving your memories for the future
€ 37,95
Objective / lens – Yelco zoom lens 1:1,3 / f=15-25mm (LS-0150) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
6 in stock
Objective / lens – Yelco zoom lens 1:1,3 / f=15-25mm (LS-0150) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 27 mm
Weight: 70 gr
| Weight | 70 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
Objective / lens – Yelco zoom lens 1:1,3 / f=15-25mm (LS-0150) (used)
8mm Film projector lens
Zoom Lens
Diameter back: 27 mm
Weight: 70 gr
| Weight | 70 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |