Rollei Magazin 77 (used)
for 30 Slides 6×6 (outside dimensions of slides are 7×7 cm)
Dimensions: 18 x 9 x 9
Weight: 275 grams
code: POMRO
Made in Germany
These are good used slide magazines.
The color may differ from the photo.
References:
Preserving your memories for the future
€ 20,00
5 in stock
| Weight | 170 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 9 cm |
| Weight | 170 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 9 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |