Objectief / Lens – Elmo Zoom Lens F:1.7 f=50-100mm TELE WIDE Made in Japan (LS-0417) (used)
16mm Film projector lens
Diameter back: 40 mm
Length: 190 mm
Weight: 675 gr
References
no sku given
Preserving your memories for the future
Objectief / Lens – Elmo Zoom Lens F:1.7 f=50-100mm TELE WIDE Made in Japan (LS-0417) (used)
16mm Film projector lens
Out of stock
Objectief / Lens – Elmo Zoom Lens F:1.7 f=50-100mm TELE WIDE Made in Japan (LS-0417) (used)
16mm Film projector lens
Diameter back: 40 mm
Length: 190 mm
Weight: 675 gr
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 25 cm |
Objectief / Lens – Elmo Zoom Lens F:1.7 f=50-100mm TELE WIDE Made in Japan (LS-0417) (used)
16mm Film projector lens
Diameter back: 40 mm
Length: 190 mm
Weight: 675 gr
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 25 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |