Objective/lens – Objectief/lens – ISCO-Gottingen Kiptar 1:1,6/35 (LS-0415) (used)
16mm Film projector lens
Diameter back: 30 mm
Weight: 45 gr
References:
Preserving your memories for the future
€ 49,00
Objective/lens – Objectief/lens – ISCO-Gottingen Kiptar 1:1,6/35 (LS-0415) (used)
16mm Film projector lens
2 in stock
Objective/lens – Objectief/lens – ISCO-Gottingen Kiptar 1:1,6/35 (LS-0415) (used)
16mm Film projector lens
Diameter back: 30 mm
Weight: 45 gr
| Weight | 209 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 12 cm |
Objective/lens – Objectief/lens – ISCO-Gottingen Kiptar 1:1,6/35 (LS-0415) (used)
16mm Film projector lens
Diameter back: 30 mm
Weight: 45 gr
| Weight | 209 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 12 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |