Power cord 2-pin connection (KA-0086) (used)
35 x 17 mm pin size: 6mm
round distance between pins: 13mm
References:
Preserving your memories for the future
€ 35,00
Power cord 2-pin connection (KA-0086) (used)
1 in stock
Power cord 2-pin connection (KA-0086) (used)
References:
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
Power cord 2-pin connection (KA-0086) (used)
References:
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |