Sharp 10 pins AV connector composite s-video (used)
Connection side camera: 14 x 2 mm – 10 pins
Connection side tv: 3 x tulip (composite), 1 x Svideo
References:
Preserving your memories for the future
Out of stock
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |