Objective / Lens – Isco-Gottingen Kiptaron 1:1,3 / 50 (Used)
16mm Film projector lens
Bauer P6-P7-P8
Diameter: 42.5 mm
Length: 78 mm
Weight: 195 gr.
References
no sku given
Preserving your memories for the future
€ 125,00
Objective / Lens – Isco-Gottingen Kiptaron 1:1,3 / 50 (Used)
16mm Film projector lens
Bauer P6-P7-P8
Diameter back: 22 mm
…
1 in stock
Objective / Lens – Isco-Gottingen Kiptaron 1:1,3 / 50 (Used)
16mm Film projector lens
Bauer P6-P7-P8
Diameter: 42.5 mm
Length: 78 mm
Weight: 195 gr.
| Weight | 195 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
Objective / Lens – Isco-Gottingen Kiptaron 1:1,3 / 50 (Used)
16mm Film projector lens
Bauer P6-P7-P8
Diameter: 42.5 mm
Length: 78 mm
Weight: 195 gr.
| Weight | 195 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |

| Day | Opening hours |
|---|---|
| Monday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Tuesday | 8:30 am - 6:00 pm |
| Wednesday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Thursday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Friday | 8:30 am - 18:00 pm |
| Saturday | 9:00 am - 12:00 am |
| Sunday | Closed |